РОЗПОЧАТО НАВЧАННЯ НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЦІПО

В умовах воєнного стану Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України здійснює освітню діяльність відповідно до плану-графіка.

У лютому 2023 року розпочали навчання на курсах підвищення кваліфікації 739 слухачів (25 груп). З них:

• керівні та науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти – 417 осіб;
  • керівні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти – 102 особи;
  • керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 76 осіб;
  • керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти – 144 особи.

Відповідно до освітньо-професійних програм, за якими навчаються слухачі курсів підвищення кваліфікації, відбулися планові заняття, на яких вони мали змогу ознайомитися з новою інформацією, креативними ідеями, корисними практикумами та приступили до виконання завдань, поставлених на дистанційний етап.

Зичимо плідного навчання та задоволення особистісних і професійних потреб. Освітнім фронтом триває! Разом до перемоги!