ЛОГІСТИКА ВИКОРИСТАННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК УСПІШНОСТІ

Кафедрою професійної і вищої освіти (завідувач професор Лариса Сергеєва) ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області (директор Світлана Микитюк) проведено круглий стіл з теми «Логістика формування навичок успішності (Soft skills)» за програмою Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» й Чотирнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Модератор заходуЛариса Сергеєва, завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

Із привітальним словом до учасників круглого столу звернулась Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, професор кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти, доктор педагогічних наук, професор.

Наукову доповідь презентувала Світлана Микитюк, директор Навчально-методичного Центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

До дискусії долучились: Валерія Докторович, заступник директора Сумського ВПУ будівництва і дизайну, доктор філософії (PhD); Наталія Дребіт, старша майстер швейного напряму ВПУ №3 м. Чернівці; Інна Отамась, доцент кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат історичних наук, доцент; Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент; Людмила Антонюк, старший викладач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

У підсумку Лариса Сергеєва наголосила, що на сьогодні логістика стає новим міждисциплінарним науковим напрямом. Нещодавно проведена Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Управління розвитком ЗП(ПТ)О на засадах педагогічної логістики: стан, реалії, досвід» підтвердила актуальність даного дослідження.

У конференції взяли участь понад 200учасників із 17 областей України. Будемо продовжувати наше дослідження. Дякуємо спікерам круглого столу, колективу Навчально-методичного Центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області та бажаємо нам всім, освітянам, українському народові скорої та безумовної перемоги над лютим кровожерливим ворогом. Слава Україні!