УМО СПІЛЬНО З ОБОЛОНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ В М. КИЄВІ ОГОЛОШУЮТЬ АКЦІЮ НОВОРІЧНОГО ПРИВІТАННЯ ДІТОК-ВПО!

У рамках Меморандуму про співпрацю ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з Оболонською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

ОГОЛОШУЮТЬ ЗБІР КОШТІВ

для новорічного привітання діток з родин внутрішньо переміщених осіб Оболонського району м. Києва.

Сьогодні в Оболонському районі міста Києва мешкають близько 5 тисяч діток - внутрішньо переміщених осіб. Ці дітки пережили багато через війну рф проти України. Новий рік вони мають зустріти з радістю і відчуттям нашої спільної підтримки.

Запрошуємо працівників, викладачів, студентів, магістрантів, аспірантів Університету менеджменту освіти взяти участь в акції, перерахувавши кошти:

Оболонська районна організація Товариства Червоного Хреста України в місті Києві

Код ЄДРПОУ: 25666361

Р/р: UA273052990000026000005001717

в АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: Благодійна допомога, без ПДВ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ! ПОДАРУЙМО ДІТЯМ СВЯТО!