УЧАСТЬ У КІРОВОГРАДСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ ПОДІУМІ

08 грудня 2022 року на запрошення Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області (директор Алла Шолудько) завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва та доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Купрієвич,як наукові консультанти експерименту, взяли участь у роботі Педагогічного подіуму «Soft skills: формуємо успішну особистість» (за результатами проведення педагогічного експерименту регіонального рівня).

Кропивницький професійній ліцей сфери послуг і торгівлі (директор Людмила Снєжко) – партнер кафедри професійної і вищої освіти, ініціатор проведення педагогічного експерименту, до якого приєднались ЗП(ПТ)О із Одеської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей.

Творча група педагогів ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» (Алєксеєвець В. С., Галіцька М. С., Гонсалес Ю. С., Шульган К. О., Криворучко Ю. Ю., Панчул К. В.) представили проміжні результати експериментальної роботи.

Учасники експериментального педагогічного майданчика Кропивницького професійного ліцею запрошені до участі разом із науково-педагогічними працівниками кафедри професійної і вищої освіти у Всеукраїнському фестивалі науки, що відбудеться 15–19 травня 2022 року.