Розпочався 6-ти денний тренінг на тему «Якісна комунікація як запорука успіху соціальної адаптації ветеранів до умов мирного життя» в рамках соціального проекту Френка ПУСЕЛІКА

Розпочався 6-ти денний тренінг на тему «Якісна комунікація як запорука успіху соціальної адаптації ветеранів до умов мирного життя» в рамках соціального проекту Френка ПУСЕЛІКА

За ініціативи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», підтримки Національної академії педагогічних наук України, Інституту педагогіки НАПН України, в період з 12.06.2018 р. по 17.06.2018 р., проходить 6-ти денний тренінг на тему «Якісна комунікація як запорука успіху соціальної адаптації ветеранів до умов мирного життя» в рамках соціального проекту Френка ПУСЕЛІКА за сприяння ГО «ФУНДАЦІЯ ПУСЕЛІКА», підтримки ГО «ТРАНСФОРМАЦІЯ» та Компанії «Pucelik Consulting Group».

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулася директор ННІМП УМО, доктор наук з державного управління, професор Олена АЛЕЙНІКОВА, яка презентувала Національну академію педагогічних наук України, Інститут педагогіки НАПН України та ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» за підтримки яких проходить соціальний проект. Перед присутніми виступили завідувач кафедри психології та особистісного розвитку, доктор психологічних наук, професор Павло ЛУШИН, завідувач кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін, доктор наук з державного управління Євген КАРТАШОВ, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук Тетяна БУРЛАЄНКО, відповідальний секретар приймальної комісії УМО, професор кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Тетяна БУКОРОС.

Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було запрошено учасників соціального проекту до вступу в Університет на сучасні бакалаврські та магістерські освітні програми з можливістю отримання Сертифікатів профільної підготовки від зарубіжних партнерів ННІМП УМО та розкрито перспективи результатів поєднання систем формальної та неформальної освіти.

Основною функцією тренінгу є надання спеціалістам, які мають безпосереднє відношення до соціально-психологічної адаптації військовослужбовців, необхідних знань та інструментів для роботи з ветеранами війни на сході України. А також надання інформації про Посттравматичний стресовий розлад, та інструментів у роботі з ним. Зокрема, мета тренінгу – навчити психологів, соціальних працівників, самих ветеранів, членів їхніх сімей, та інших осіб – методам та формам роботи з ПТСР, що в свою чергу допоможе прискорити процес адаптації бійців до цивільного життя.

На тренінгу Френком ПУСЕЛІКОМ надається інформація про різні поведінкові прояви у військовослужбовців, які допомагали йому вижити на війні, але які не сприймаються суспільством у повсякденному житті. Ветерани дізнаються як правильно реагувати на різні запитання від цивільних осіб, в свою чергу, цивільні особи отримають інформацію, щодо того, як правильно спілкуватися з військовослужбовцями. Дізнаються про основи формування успішної комунікації з людьми в різних емоційних станах, про вміння невербально визначати основні емоційні стани, а також, отримають знання про способи контролю своїх станів. Крім цього, буде надано інформацію про те, як доносити свої поняття та принципи для однакового сприйняття реальності всіх учасників комунікації.

Розклад тренінгу: 12-17 червня 2018 року з 10-00 до 18-00.

Київ, вул. Січових Стрільців, 52-а, актова зала Інституту педагогіки НАПН України.