СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФТЕХОСВІТЯН СТОЛИЦІ

30 серпня 2018 р. відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва, у якій серед інших, взяла участь доктор педагогічних наук, професор Лариса  Миколаївна Сергеєва.

Відкрив конференцію начальник управління професійної освіти Виконавчого органу київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської  міської державної адміністрації Олег Миколайович Бондаренко, який наголосив, що на сьогодні в місті Києві діють 24 заклади професійно-технічної освіти, середньостроковий контингент здобувачів складає 12,1 тис. осіб, з яких 4,183 – потребують особливого соціального захисту.

Забезпечують діяльність та організацію освітнього процесу у ЗПТО 1476 педагогічних працівників. У 2017–2018 навчальному році надходження від навчально-виробничої діяльності ЗПТО склали 14 202,8 тис. грн.

Делегати конференції обговорили нагальні питання модернізації професійної освіти м. Києва, особлива увага була наділена питанням впровадження елементів дуальної форми навчання, використання інноватики для розвитку професійних компетентностей кваліфікованих робітників, факторам єврепейської освітньої інтеграції.

Доктор педагогічних наук, професор Л.М. Сергеєва привітала учасників конференції та за дорученням ректора Університету менеджменту освіти, професора  М. О. Кириченка  вручила  Подяки педагогічним колективам ЗПТО міста, які системно й гостинно проводять семінари-практикуми із слухачами курсів підвищення кваліфікації з теми: «Управління інноваційними освітніми процесами як передовий досвід закладів професійної освіти м. Києва»  та  вручила  дипломи  лауреатам  конкурсу  на  кращу  випускну  роботу.

Перед делегатами конференції виступили директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України  Микола Сигизмундович Кучинський та директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України  Валентина Олександрівна  Радкевич.

О. М. Бондаренко  вручив  знак «Відмінник профтехосвіти України»  професору  Л. М. Сергеєвій за багаторічну, плідну й системну працю по удосконаленню  професійно-педагогічних  компетентностей  керівних  кадрів  профтехосвіти  м. Києва.

Учасники  конференції  ухвалили  рекомендації.