У ЦЕНТРАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТРИВАЮТЬ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України продовжує систематичну роботу на освітньому фронті з безперервного підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників системи освіти України.

З 08 травня 2023 року в Інституті розпочали навчання за очно-дистанційною формою підвищення кваліфікації 152 слухача (6 груп).

Зокрема: за категоріями (1 група):

• «Керівники, новопризначені керівники та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників» – 31 особа; куратор-тьютор – Тетяна Кравчинська, доцент кафедри філософії і освіти дорослих;

за тематичними та авторськими курсами (5 груп):

• «Формування цифрового середовища закладу освіти та цифрові інструменти у діяльності педагога» – 16 осіб; куратор-тьютор – Станіслав Ларін, доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій;
  • «Креативні практики, інноваційні технології та розвиток метанавичок в освіті дорослих» – 21 особа; куратор-тьютор – Марина Ілляхова, доцент кафедри філософії і освіти дорослих;
  • «Психолого-педагогічні засади проєктного управління діяльністю закладу освіти засобами цифрових технологій (на базі «Української гімназії імені В. Герети» Козівської селищної ради Тернопільської області)» – 26 осіб; куратор-тьютор – Валерій Киричук, доцент кафедри психології управління;
  • «Інституційний аудит та розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти (на базі відділу освіти Теребовлянської міської ради)» – 35 осіб; куратор-тьютор – Віра Драгунова, доцент кафедри менеджменту освіти та права;
  • «Дистанційне навчання в закладах освіти: технології, принципи, ресурси» – 23 особи; куратор-тьютор – Мирослав Андрос, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій.

За тематичними та авторськими курсами підвищують кваліфікацію різні категорії фахівців системи освіти – керівні та педагогічні працівники закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) та середньої освіти.

Освітньо-професійною програмою підвищення кваліфікації передбачено удосконалення організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. На заняттях слухачі ознайомляться з трансформаційними процесами в сучасній освіті, правовими та проєктними аспектами діяльності управління закладом освіти, психологічними особливостями власної ефективності, профілактикою стресів, командними методами та лідерством.

Упродовж навчання учасники курсів набудуть умінь застосовувати веб-сервіси для створення освітніх інтерактивних завдань, цифровий інструментарій для супроводу навчання на відстані та навичок упровадження креативних практик в освіті дорослих.

Щиро бажаємо успішного навчального старту, легкості в отриманні знань та навичок, вдалих ініціатив!

Мужньо тримаємо освітній фронт і наближаємо нашу перемогу!