ВІДБУВСЯ ІІ МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ ФОРУМ «АДАПТИВНІ ПРОЦЕСИ В ОСВІТІ»

07 та 08 лютого 2023 року в форматі online міжнародний науковий форум «Адаптивні процеси в освіті» зібрав наукову спільноту для обговорення актуальних питань. Ініціатором проведення форуму була ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами». Організаторами проведення форуму є 14 інституцій, серед яких ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (кафедра менеджменту освіти та права, завідувачка кафедри - професор Зоя Рябова).

У часи невизначеності, в умовах воєнного стану наукова спільнота України єднається та тримає стрій.

До роботи Форуму долучилося 176 учасниківіз 20 областей України таз 4 країн світу (Китайська Народна Республіка, Республіка Польща, Португальська Республіка, Словацька Респуьліка).

Серед учасників Форуму: керівники та їх заступники, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти, наукових установ; директори, їх заступники, вчителі закладів загальної середньої освіти; докторанти, аспіранти, здобувачі освітніх ступенів.

Захід відбувся у вигляді відеоконференції на платформі Zoom з прямою трансляцією на YouTube-каналі УМО (https://www.youtube.com/watch?v=HHPhd5Wf7no).

З вітальним словом до учасників звернулися Миколо Кириченко, ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор філософії; Галина Єльникова, голова організаційного комітету Форуму, голова Ради Громадської організації «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами»,доктор педагогічних наук, професор; Світлана Кретович, завідувач відділом освіти та науки Департаменту з питань внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України; Гоу Кванденг, заступник директора Neijiang Normal University, Information Construction and Service Centre, Deputy Director, Китайська Народна Республіка; Ігор Вербовський, кандидат педагогічних наук, начальник навчального відділу, доцент кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрагогіки та управління, доцент, Житомирський державний університет імені Івана Франка; Марія Теловата, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи Інституту професійної освіти НАПН України.

Робота форуму відбувалася за науковими панелями. Науково-педагогічні працівники ДЗВО «УМО» організували роботу двох панелей. Модераторами наукової панелі 6 «Організація науково-дослідної діяльності на адаптивних засадах» були професор Зоя Рябова і доцент Оксана Ануфрієва. Модераторами наукової панелі 8 «Адаптивна модель професійного розвитку керівних кадрів освіти, педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломноїосвіти», модераторами якої були професор Валентина Гладкова і професор В’ячеслав Супрун.

Контент наукових панелей складали презентації наукових напрацювань здобувачів освіти, докторантів та науково-педагогічних працівників.

З виступами учасників форуму можна ознайомитися на YouTube-каналі ДЗВО «УМО». Перший день, 07.02.2023 р., покликання: https://cutt.ly/o3lIIwH

Другий день, 08.02.2023 р., покликання: https://cutt.ly/T3lIFUj

Під час підведення підсумків та опитування учасники Форуму зазначили високий науковий, організаційний рівень проведення заходу.

Висловили подяку організаторам, спікерам та учасникам за дуже актуальний, змістовний та надихаючий захід. Учасники зазначили, що у надзвичайно дружній атмосфері відбулося продуктивне та емоційне спілкування. Також було висловлене побажання бути згуртованими, берегти один одного і цінувати кожну мить нашого життя.

За результатами роботи ухвалено резолюцію Форуму, підготовлено збірник тез учасників та планується видання монографії.

Тримаємо стрій та разом крокуємо до ПЕРЕМОГИ!

Все буде Україна!