В УМО ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ТА ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

21 березня 2023 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України у змішаному форматі відбулося чергове засідання Ради із забезпечення якості освіти та освітньої діяльності (далі – Рада з якості) під головуванням проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Наталії Муранової.

У роботі Ради з якості взяв участь Петро Саух, академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН України, дійсний член (академік) НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Члени Ради з якості заслухали доповіді «Про комплексний аналіз освітніх програм ННІМП: рівень якості, стан інноваційності, дослідницьке спрямування» (директор ННІМП Тетяна Рожнова); «Про моніторинг результативності та ефективності організації практик здобувачів вищої освіти (за видами)» (в.о. заступника директора ННІМП Наталія Приходькіна та завідувач аспірантури Оксана Ануфрієва); «Про оновлення змісту підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів/установ освіти» (заступник директора ЦІПО Лариса Оліфіра).

На засіданні також було розглянуто пропозиції щодо зміни гарантів і груп забезпечення освітньо-професійних програм ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Члени Ради з якості результативно обговорили зміни до внутрішніх нормативних документів, що регламентують діяльність ДЗВО «Університет менеджменту освіти» і сприяють системі внутрішнього забезпечення якості освіти:

• «Порядок підготовки проєктів наказів зі складу здобувачів вищої освіти та слухачів курсів підвищення кваліфікації ДЗВО «Університет менеджменту освіти»;
  • «Положення про групи забезпечення освітніх програм/спеціальностей ДЗВО «Університет менеджменту освіти»;
  • «Положення про атестацію здобувачів вищої освіти та екзаменаційну комісію ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»;
  • «Положення про вільного слухача в ННІМП ДЗВО «Університет менеджмент у освіти».

Голова Ради з якості Наталія Муранова подякувала всім членам Ради і доповідачам за зразкову підготовку доповідей, аналіз опитування здобувачів вищої освіти, моніторингові дослідження та активну участь в обговоренні внутрішніх нормативних документів, що дозволить забезпечити надання якісних освітніх послуг в Університеті.