З 05 жовтня 2022 року на базі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України розпочато тренінг-курс за програмою підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників «Використання сервісів Google для організації та проведення науково-освітньої діяльності» для установ НАПН України.

Тренерки і авторки курсу доцентки кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Наталія Гущина та Людмила Кондратова. На тренінгу проходять навчання 110 науково-педагогічних працівників, відомих науковців України із усіх установ НАПН України.

Тренінг проводиться за підтримки ректорату «Університету менеджменту освіти» НАПН України, проректора з наукової роботи та цифровізації доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, Заслуженого діяча науки і техніки України Олега Спіріна. Упродовж місяця науковці будуть проходити навчання, опанюють практичні навички і вміння щодо створення та наповнення власного Google Classroom для організації освітньо-наукової діяльності з магістрами та PhD.

І Ми як ніколи єдині і непереможні! Освітній післядипломний фронт триває!