У ЦЕНТРАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТРИВАЮТЬ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» продовжує системну роботу на освітньому фронті з безперервного підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників системи освіти України.

З 24 квітня 2023 року розпочали навчання за очно-дистанційною формою підвищення кваліфікації 158 слухачів (7 груп).

Зокрема: за категоріями (3 групи):

• «заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти» – 27 осіб; куратор-тьютор – Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної та вищої освіти;
  • «викладачі закладів фахової передвищої освіти» – 24 особи; куратор-тьютор – Вікторія Маршицька, доцент кафедри філософії і освіти дорослих;
  • «практичні психологи (соціальні педагоги) соціально-психологічних, психологічних служб закладів вищої та фахової передвищої (коледжів, технікумів) освіти» – 26 осіб; куратор-тьютор – Світлана Казакова, доцент кафедри психології управління.

За тематичними та авторськими курсами (4 групи):

• «формування цифрового середовища закладу освіти та цифрові інструменти у діяльності педагога» – 15 осіб; куратор-тьютор – Станіслав Ларін, доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій;
  • «інтерактивні технології змішаного навчання у закладах освіти: формування цифрових компетентностей педагога-тьютора» – 23 особи; куратор-тьютор – Мирослав Андрос, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій;
  • «електронний навчальний курс: проєктування, створення та супровід» – 28 осіб; куратор-тьютор – Тетяна Шеремет,старший викладачкафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій;
  • «психологічні засади забезпечення освітнього процесу та інклюзивного навчання засобами коучингових технологій та позитивної психотерапії» – 15 осіб; куратор-тьютор – Максим Москальов,доцент кафедри психології управління.

За тематичними та авторськими курсами підвищують кваліфікацію різні категорії фахівців системи освіти – керівні та педагогічні працівники закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) та середньої освіти.

Освітньо-професійною програмою підвищення кваліфікації передбачено удосконалення інформаційно-комунікаційної та цифрової компетентностей слухачів. На заняттях слухачам будуть представлені сучасні інноваційні цифрові інструменти та ресурси для використання в умовах дистанційного та змішаного навчання. Упродовж навчання учасники курсів набудуть умінь застосовувати онлайн-сервіси для візуалізації навчального матеріалу, оцінювання результатів навчання; навичок упровадження коучингових технологій та забезпечення зворотного зв’язку в освітньому процесі.

Щиро бажаємо успіхів в усіх починаннях, невпинного професійного розвитку та результативного навчання!

Упевнено тримаємо освітній фронт і наближаємо нашу перемогу!