УСПІШНЕ ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИХ СТУДІЙ В МЕЖАХ МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВОК

Щороку освітяни країни й світу долучаються до Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», яка є професійним форумом освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, ефективним майданчиком для презентації та обговорення освітніх інновацій, проєктів, досвіду, конструктивного спілкування всіх зацікавлених з питань розвитку освіти. У цьому році 23-25 листопада таке спілкування відбулося відразу в форматі двох міжнародних виставок – Чотирнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти–2022».

Кафедрою менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України 24 листопада 2022 року було проведено Науково-практичні студії «Методологія та практика професійного розвитку менеджера освіти» за темою «Менеджмент закладів освіти: виклики розвитку та партнерство» (модератори Зоя Рябова, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор; Надія Любченко, заступник завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент).

Учасникам студій передано вітання від директора Центрального інституту Тамари Сорочан, доктора педагогічних наук, професора. Науково-практичні студії проводяться кафедрою відповідно зініційованого проєкту щодо такої форми спільної роботи, під час якої учасники презентують та обговорюють результати спільної наукової, методичної та дослідної діяльності науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту освіти та права Університету менеджменту освіти, кафедри управління освітою Українського відкритого університету післядипломної освіти з керівними, науково-педагогічними і педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої, вищої освіти, органів управління освітою з усієї країни. У центрі таких зустрічей – питання професійного розвитку менеджерів освітньої галузі.

Під час роботи Науково-практичних студій учасники заходу обговорили науково-практичні доповіді, що були представлені фахівцями. А саме:

• Особливості здійснення управлінської діяльності керівників закладів освіти в умовах воєнного часу (Олена Святенко, заступник директора департаменту – начальник управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України);
  • Акредитація та моніторинг в системі оцінки якості освіти та освітньої діяльності закладів освіти(Валентина Бобир, начальник відділу акредитації фахових об’єднань департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України);
  • Професійний кластер керівника закладу загальної середньої освіти: інструментарій та партнерство(Надія Любченко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти»; Галина Марчук, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вознесенської міської ради» Миколаївської області);
  • Полівекторність методичної роботи як концепт якості в закладі загальної середньої освіти(Олена Тимощенко, заступник директора, Енергодарська гімназія № 3 Енергодарської міської ради Василівського району Запорізької області);
  • Адаптивна модель професійного розвитку керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти(Зоя Рябова, доктор педагогічних наук., професор, завідувачка кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти»).

Із записом студій можна ознайомитися за покликанням: https://us02web.zoom.us/rec/share/xPhPSeySGTjXLZwSTZuwvG6x_JFsOyR6u1iS0guvzQ0WzD-2AXxyB_F7TKAARrSB.MrS1wMQz2anGsftS (Passcode: YtKN0J7^) та на youtube-каналі Університету https://www.youtube.com/@user-ex7mk9pf7k/videos.

Кафедра менеджменту освіти та права висловлює щиру вдячність Навчально-методичному центру інформаційно-цифрових систем та технологій (керівник Вадим Савченко), зокрема Олександру Бакало та Микиті Марченко, за допомогу, створені умови та технічний супровід проведення Науково-практичних студій!

Незламна команда Університету менеджменту освіти тримає стрій!

Разом працюємо заради перемоги та розвитку освіти України!