ПЕРША РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ВІДДАЛЕНОГО КЛАСТЕРУ «ЕЛЕКТРОІМПУЛЬС»

29 листопада 2022 року з нагоди першої річниці створення інноваційного віддаленого кластеру «Електроімпульс» відбувся урочистий вебінар учасників експерименту з теми «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах ЗП(ПТ)О».

Представлено вісім найбільш креативних практико орієнтованих інноваційних розробок спікерів із восьми ЗП(ПТ)О за підсумками уподобань учасників вебінарів циклу «Маркетинг і логістика інновацій».

Модератор Тетяна Стойчик, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійної гірничо-технологічного ліцею, доктор педагогічних наук, співголова Консультативної ради ІВ кластеру «Електроімпульс».

З привітаннями до учасників вебінару звернулись: Катерина Мірошниченко, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», співголова Консультативної ради ІВ кластеру; Олена Тарасова, керівник центру забезпечення якості вищої освіти, доцент кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Криворізького національного університету, кандидат психологічних наук, доцент; Віктор Василиненко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області, член Консультативної ради ІВ кластеру.

Спікери вебінару нагороджені Дипломами за інноваційні авторські розробки. Активним учасникам експерименту, директорам восьми обласних Навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти та директорам восьми ЗП(ПТ)О оголошено Подяку, учасникам експерименту вручено сертифікати.

У традиційному обміну думками, за модерації Катерини Мірошниченко, взяли участь директори обласних НМЦ ПТО – члени Консультативної ради кластеру Віктор Висилиненко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області; Наталія Мартинюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області, Ольга Слюсарева, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області та  голова Координаційної ради ІВ кластеру Лариса Сергеєва, завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

Воєнна агресія росії посилює тенденції та зумовлює перебіг стійких економічних перетворень, здійснює безпосередній вплив на зміну пріоритетів, перерозподіл інтересів на сучасному ринку праці.

Учасники ІВ кластеру «Електроімпульс» приступають до наступного етапу експерименту. Бажаємо всім учасникам успіху та натхнення!