У БІНПО ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ «НОВІТНІ ПЕДАГОГІЧНІ Й ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ» ІЗ ПЕДАГОГАМИ ЗП(ПТ)О

22 травня 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулась онлайн-зустріч Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» із педагогами професійно-технічної освіти Дніпропетровської та Миколаївської областей.

У період воєнного стану набуває особливої актуальності розширення можливостей дистанційного та змішаного навчання, використання безлічі освітніх інструментів, розвиток нових функцій педагога. Саме тому постає актуальне питання створення індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога.

Оксана Оліферчук, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва, під час зустрічі ознайомила викладачів та майстрів професійно-практичної підготовки з банком передового педагогічного досвіду інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка» (http://surl.li/lylcc). Понад 60 слухачів отримали вичерпні відповіді щодо методичного супроводу сучасного педагога професійної освіти.

Оксана Михайлівна зазначила, що співпраця з відділом СТВ сприяє професійно-особистісному зростанню педагога, надаючи умови, можливості, варіації для підвищення кваліфікації, розвитку та опанування відповідних компетентностей, побудови власної траєкторії безперервної освіти впродовж життя.

Банк кращих освітніх практик БІНПО постійно оновлюється педагогічними кейсами для проведення навчальних занять, узагальнення та поширення інноваційного педагогічного досвіду. Усього інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» вміщує  1648 методичних матеріалів для 120 професій, у 2256 – кращих освітніх практик за компетенціями на електронних носіях, 169 відеофільмів для 49 професій, 14 методичних матеріалів інтерактивно-практичного простору для здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник», узагальнені матеріали міжнародних спеціалізованих виставок (презентації і каталоги), 6 збірників за компетенціями.

Кожен педагог, розмістивши свою методичну розробку у рубриці інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка», отримує свідоцтво, яке підтверджує апробацію та поширення результатів педагогічної діяльності.

Онлайн-зустрічі Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» із педагогами професійно-технічної освіти проходять щосереди.

Запрошуємо педагогів до співпраці і професійної взаємодії!