ВІТАЄМО З ДНЕМ СТУДЕНТА!

25 січня День студента та Тетянин день - свято на честь пам'яті великомучениці, проповідниці християнської віри. З давніх-давен люди 25 січня ходили до церкви і молилися святій Татіані про благополуччя, а студенти просили допомоги в навчанні.

Наші сердечні вітання творчій студентській молоді! Студентська солідарність не має меж і кордонів та об’єднує людей з усього світу.

Хай студентські роки стануть яскравою сторінкою вашого життя, запорукою вагомих знань, міцною основою професійного зростання, внеском у славні здобутки нашої країни.

Майбутнє належить молоді. Бажаємо усім студентам самоствердження, наполегливості, гармонійного духовного і фізичного розвитку, перемог, пошуків і відкриттів.

Хай радість студентських років допомагає Вам досягати омріяних вершин. Бажаємо Вам миру, здоров’я, успіхів, любові, невичерпної енергії, вірних друзів, гарної долі та активної участі в житті суспільства. Хай Ваші знання і талант стануть вагомим внеском у розвиток нашої рідної України!

Зі святом! Успіхів у всіх починаннях! Хай вам щастить!

З найкращими побажаннями колектив УМО,

Ректор                                                                                                                               Микола Кириченко