ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

20 березня 2024 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії Миколи Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

Директор Центрального інституту післядипломної освіти Тамара Сорочан, директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Вікторія Сидоренко та директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології В’ячеслав Супрун проінформували Вчену раду щодо розширення співпраці з роботодавцями та замовниками освітніх послуг в умовах воєнного стану та у післявоєнний період.

Затверджено: Положення про порядок проведення конкурсного відбору для заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних працівників Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та укладання з ними трудових договорів (контрактів); короткострокову (модульну) програму підвищення кваліфікації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти».

Рекомендовано до друку наукове фахове видання «ScienceRise: Pedagogical Education» № 1(58).

У ході дискусій було прийнято відповідні рішення.