ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ТА ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

15 жовтня 2024 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося чергове засідання Ради із забезпечення якості освіти та освітньої діяльності (далі – Рада з якості) у змішаному форматі під головуванням проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Наталії Муранової.

Під час засідання були розглянуті ключові питання Порядку денного:

• Рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників ННІМП. Результати професійної активності.
  • Про цифрові платформи та засоби управління освітньою діяльністю у ЦІПО та ННІМП.

З ґрунтовною доповіддю по першому питанню щодо рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників ННІМП та про результати професійної активності виступив заступник директора ННІМП Станіслав Чебоненко, зазначивши, що питання професійної активності та рейтингу науково-педагогічних працівників є надзвичайно актуальним і розглядається у контексті забезпечення якості освітньої діяльності як складова внутрішньої системи забезпечення якості освіти ННІМП, що, в свою чергу, сприятиме успішному проходженню процедури акредитації освітньо-професійних (наукових) програм. Доповідач наголосив, що постійний аналіз якісних характеристик діяльності науково-педагогічних працівників, зокрема їх наукової та професійної активності у ННІМП здійснюється на основі рейтингового оцінювання у відповідності до Ліцензійних вимог щодо впровадження освітньої діяльності у сфері вищої та післядипломної освіти. У ході доповіді була надана детальна інформація щодо виконання навантаження та рейтингових показників по кафедрах ННІМП. При обговоренні даного питання виступаючими було рекомендовано та прийнято рішення розробити у новій редакції Положення про рейтингову систему оцінки діяльності науково-педагогічних працівників та структурних підрозділів ДЗВО «Університет менеджменту освіти» і затвердити робочу групу, в яку увійшли: Тетяна Волотовська, заступник директора ЦІПО, доцент кафедри філософії i освіти дорослих ЦІПО, кандидат педагогічних наук; Станіслав Чебоненко, заступник директора ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент; Олена Бондарчук, завідувач кафедри психології управління ЦІПО, доктор психологічних наук, професор; Оксана Дубініна, професор кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент; Тетяна Махиня, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент.

По другому питанню «Про цифрові платформи та засоби управління освітньою діяльністю у ЦІПО та ННІМП» перед членами Ради із забезпечення якості освіти та освітньої діяльності університету виступили: заступник директора ННІМП Станіслав Чебоненко, та завідувач відділу науково- методичного забезпечення відкритої освіти ЦІПО Тетяна Шеремет.

Дякуємо всім членам Ради з якості, які прийняли активну участь в обговоренні вище зазначених питань на засіданні, що дозволило прийняти рішення по важливим питанням забезпечення якості освіти та освітньої діяльності ДЗВО «Університет менеджменту освіти».