ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Із 30 вересня по 04 жовтня 2024 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 149 педагогічних працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою ліцензійного хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації та затверджених розкладів занять навчальних груп. Процес навчання замовників освітніх послуг максимально компетенізовано, надається перевага суб’єктній активності й творчості педагогічного працівника, який самостійно моделює і зреалізовує індивідуальну освітню траєкторію, визначає параметри процесу навчання (зміст, тривалість, форми, методи, програми, засоби та ін.), варіативно прогнозує результати професійно-педагогічної діяльності тощо. В освітньому процесі перевага надається інноваційним технологіям змішаного навчання, колаборативного навчання, інтегрованого навчання, сторітелінгу тощо.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 102 слухачі (3 навчальні групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (69 осіб) та «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (33 особи) із 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти із Харківської та Донецької області.

На ІІ тижні продовжила навчання група слухачів за категоріями «Викладачі професійно-теоретичної підготовки ЗП(ПТ)О» та «Майстри виробничого навчання ЗП(ПТ)О» у кількості 47 осіб.

Відбувся захист випускних робіт. Членами комісії були два професори: Юлія Герасименко, Лідія Мамчур; чотири доценти: Галина Коссова-Сіліна, Юлія Грибовська, Михайло Жук, Наталія Торба; один старший викладач: Дар’я Головко; два викладачі: Владислав Чертов, Анастасія Костина.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ІІІ-го (підсумково-рефлексійного) етапу пройшли «Вихідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету врахувати побажання та зауваги замовників (споживачів) та проаналізувати рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О.

30 вересня 2024 року слухачі курсів підвищення кваліфікації взяли активну участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Інноваційні підходи до підготовки кваліфікованих робітників: технології, методики, перспективний досвід», організованої Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти.

Бажаємо нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації успіхів і наснаги в професійній діяльності. Віримо, що отримані під час курсів знання та навички дозволять підвищити ефективність освітнього процесу у власних закладах професійної освіти.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!