ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ

19 червня 2024 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії Миколи Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

На початку засідання, голова Вченої ради вручив дипломи науково-педагогічним працівникам університету і золоту медаль Міжнародної виставки «Освіта і кар’єра – 2024», якою нагороджено авторський колектив, а також залучених партнерів кафедри професійної та вищої освіти за науково-методичний посібник «Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти» / Л.М. Сергеєва, Н.П. Муранова, С.М. Микитюк та ін.

Колектив університету привітав ректора Миколу Кириченка з присвоєнням звання «Заслужений працівник освіти України» (Указ Президента України № 338/2024 від 18 травня 2024 р.).

Вченою радою ухвалено рішення про присвоєння вченого звання доцент кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП кандидату педагогічних наук Дмитру Грищуку; обрано претендентів на посади науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.

Директор Центрального інституту післядипломної освіти Тамара Сорочан, директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Вікторія Сидоренко та директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології В’ячеслав Супрун проінформували Вчену раду щодо стану наукової діяльності ДЗВО «УМО та заходів її подальшого розвитку. Розглянуто результати співпраці університету з установами МОН і НАПН України.

Затверджено склад разових спеціалізованих вчених рад з метою захисту дисертацій Тетяни Короід, Андрія Боровика, Ольги Золочевської на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.

Рекомендовано до друку наукове фахове видання «ScienceRise: Pedagogical Education» № 2(59); навчально-методичний комплекс «Професійний розвиток педагогів: знайомство зі штучним інтелектом» (автори – Т.М. Сорочан, Л.А. Карташова); матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції «Наука і молодь-2024: пріоритетні напрями глобалізаційних змін».