АКЦІЯ «КНИГА ЗАХИСНИКУ»

Шановні здобувачі вищої освіти, педагогічні та науково-педагогічні працівники!

Закликаємо всіх бажаючих із 13 по 30 вересня 2021 року долучитися до акції «Книга захиснику», що передбачає збір книг для передачі у військові шпиталі України!

Благодійна акція ініційована Радою молодих учених при Міністерстві освіти та науки України; підтримана керівництвом ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Радою молодих учених та Студентською колегією університету.

«Книга захиснику» – проєкт спрямований на створення зібрань книг, що будуть розміщені у військових шпиталях України задля популяризації української книги серед військовослужбовців, налагодження контактів між молодими вченими та військовослужбовцями, поглиблення наукової, освітньої співпраці, підтримки Збройних Сил України вітчизняними науковцями.

«Книга захиснику» – це можливість сказати «дякую» за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна.

Онлайн-презентація проєкту «Книга захиснику» від Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України:

Пункт збору книг: Наукова бібліотека ДЗВО «УМО», Інститут педагогіки (3-ій поверх). Години прийому: з 10:00 до 13:00.

Контактна інформація: голова Ради молодих учених ДЗВО «УМО», Інна Марчук; тел.: +380959468908

e-mail: i.v.marchuk.work@gmail.com