ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ЦІПО

У першій половині червня 2023 року у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулися чергові випуски слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Навчання успішно завершили 394 особи з числа керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників системи освіти України за темами:

• «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти» – 100 осіб. Куратори-тьютори: Валентина Гладкова, професор кафедри менеджменту освіти та права та Роман Козенко, доцент кафедри менеджменту освіти та права;
  • «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів» – 24 особи. Куратор-тьютор: Вікторія Маршицька,доцент кафедри філософії і освіти дорослих;
  • «Науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, які викладають комплекс дисциплін з менеджменту освіти» – 19 осіб. Куратор-тьютор: Валентина Гладкова, професор кафедри менеджменту освіти та права;
  • «Методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти» – 25 осіб. Куратор-тьютор: Людмила Антонюк, старший викладач кафедри професійної і вищої освіти;
  • «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) (на базі Технологічного фахового коледжу ДЗВО «НЛТУ України»)» – 100 осіб. Куратор-тьютор: Оксана Кошіль, доцент кафедри професійної і вищої освіти;
  • «Сервіс Google в освітньому процесі: організаційно-методичні підходи використання (на базі Коростенського ЦПРПП Житомирської області)» – 26 осіб. Куратор-тьютор: Людмила Кондратова, доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій;
  • «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах позашкільної освіти» – 100 осіб. Куратори-тьютори: Олена Коврига, доценткафедри менеджменту освіти та права і Тамара Пікож, старший викладач кафедри менеджменту освіти та права.

Відповідно до освітньо-професійних програм підвищення кваліфікації, в умовах воєнного часу, освітній процес підвищення кваліфікації здійснювався у режимі онлайн з використанням дистанційних технологій.

Під час занять слухачі ознайомились з інноваційним досвідом педагогічної роботи викладачів-практиків, почули компетентні відповіді на запитання, отримали нові корисні знання, брали участь в масових освітніх заходах та отримали мотивацію на подальше професійне зростання.

За час навчання на курсах слухачі підвищили рівень сформованості базових компетентностей та переосмислили роль педагогічного працівника на сучасному етапі розвитку галузі освіти, сформували систему знань, умінь та навичок, цінностей і ставлень як складників базових компетентностей, що дозволить їм здійснювати професійно-педагогічну діяльність на високому рівні.

Підсумком навчання на курсах традиційно став публічний захист випускних робіт. Творчі випускні роботи відзначалися науковою новизною та глибиною розкриття сучасних проблем. Кожна доповідь слухачів супроводжувалась жвавим обговоренням, запитаннями та актуальними коментарями. Слухачі продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, володіння матеріалом та арсеналом сучасних методів наукових досліджень. Усі виступи доповнені змістовними та яскравими візуальними презентаціями.

По завершенню навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Вітаємо випускників з гарним завершенням навчання та бажаємо сили духу, витривалості, непохитного оптимізму, досягнення професійних вершин! Миру, добробуту, спокою і благополуччя!