ДО ДНЯ НАУКИ ПРАЦІВНИКІВ УМО НАГОРОДЖЕНО ВІДЗНАКАМИ МОН УКРАЇНИ

29 травня 2023 року в залі Президії Національної академії педагогічних наук України відбулося нагородження працівників ДЗВО «Університет менеджменту освіти» до Дня науки.

Нагороди та відзнаки Міністерства науки та освіти України вручив Кремень Василь Григорович, президент НАПН України, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України.

Подяки МОН України за ініціативу та наполеглевість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти та науки України отримали працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти»:

• Кириченко Микола Олексійович, ректор університету, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Сидоренко Вікторія Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;
  • Ануфрієва Оксана Леонідівна, завідувач аспірантури та докторантури, кандидат економічних наук, доцент;
  • Єрмоленко Андрій Борисович, кандидат політичних наук, доцент, завідувач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;
  • Іванова Валентина Василівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки, підприємництва і менеджменту;
  • Приходькіна Наталія Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти;
  • Савченко Вадим Юрійович, начальник Центру інформаційно-цифрових систем та технологій.

Щиро вітаємо наших колег! Бажаємо нових звершень, відкритів, успіхів і перемог на благо розквіту освіти та науки нашої України! Митного неба і перемоги!