Дорогий УМО! З ювілеєм!

Університету менеджменту освіти НАПН України – 65 років. Цю подію працівники і гості УМО урочисто відсвяткували у Великій конференц-залі Національної академії наук України.

З привітанням до гостей свята звернувся ректор Університету Микола Олексійович Кириченко, який окреслив шлях Університету – від перших кроків Центрального інституту підвищення кваліфікації педагогічних керівних кадрів до створення Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти», головна місія якого – навчати педагогів учитися упродовж усього життя.

З теплими привітаннями звернулися до Університету Президент НАПН України Василь Григорович Кремень, представники Комітету науки і освіти Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Київської міської та Шевченківської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України, обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, університетів, підвідомчих установ НАПН України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України та ін. Виступи гостей перемежовувалися з концертними номерами, підготовленими студентами й педагогами факультету мистецтв ім. А. Авдієвського НПУ ім. М. П. Драгоманова, що створювало неповторну піднесену атмосферу свята.

Готуючись до 65-ї річниці від дня утворення Університету, Вчена рада прийняла рішення щодо заснування нової університетської нагороди – ПОЧЕСНОЇ ВІДЗНАКИ «ЗА ЗВИТЯЖНУ ПРАЦЮ В СФЕРІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ», якою були нагороджені ветерани закладу. Щирими оплесками і вдячністю зустрічали їх учасники святкового засідання. З душевною теплотою, радістю вітали один одного присутні на святкуванні працівники Університету й запрошені гості.

Ювілей – приємна й водночас відповідальна подія, що потребує уважного осмислення пройденого шляху і перспективно-прогностичного погляду у майбутнє. Університет може по праву пишатися своїми освітніми традиціями і на їх основі творити нову свою історію, авторами якої є сьогоднішні працівники закладу освіти.

Дорогі колеги!

Усе найкраще проявляйте:
Старанність, прагнення до гарних змін, яскравість буднів, добрий позитив,
Чудові враження і починання, великі звершення, веселу вдачу та любов.
І все це проявляйте знов і знов.
Да буде шлях Ваш гарним і щасливим!