ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА: ПЕРШІ ПІДСУМКИ

25 травня 2017 р. відбулось засідання робочої групи експериментального педагогічного майданчика на базі ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» Київської області (директор Тетяна Макеєва).

Підводячи перші підсумки експериментальної роботи з теми: «Розробка системи оцінювання навчальної діяльності учнів професійно-технічного навчального закладу» (науковий керівник доктор - педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Лариса Сергеєва, науковий консультант - кандидат технічних наук, доцент ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Ольга Пащенко), учасники робочої групи обговорили ефективність системи оцінювання навчальної діяльності учнів з предметів спеціального циклу та виробничого навчання з підготовки за професіями: «Електрослюсар будівельний», «Електромонтажник вторинних ланцюгів», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».

Результати констатувального етапу педагогічного експерименту надали підстави для продовження вектору дослідження, що сприятиме підвищенню якості професійної підготовки та конкурентоздатності випускників професійного навчального закладу на ринку праці на підставі формування їх професійної компетентності за результатами навчання з предметів спеціального циклу та виробничого навчання.

Педагогічним працівникам професійного ліцею м. Українки були вручені сертифікати учасників науково-практичної конференції «Теоретико-методичні основи підготовки конкурентоздатних фахівців у контексті сучасного ринку праці».