ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» видано сертифікати про акредитацію освітньо-професійних програм

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №535 від 24.04.2019р. «Про затвердження рішення Акредитаційної комісії»  (протокол №135 від 18.04.2019р.), ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПНУ видано сертифікати про акредитацію освітньо-професійних програм: «Педагогіка вищої школи» та «Християнська педагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Велика подяка директорату ННІМП (директор проф. Алейнікова О.В.) за чітку організацію роботи з підготовки та проведення акредитації та кафедрі педагогіки, управління та адміністрування (завідувач кафедри проф. Рябова З.В.) за якісну підготовку акредитаційних матеріалів.