EDUFI: СТАРТОВИЙ СЕМІНАР З РОЗРОБКИ  НАВЧАЛЬНИХ ПЛАНІВ

EDUFI: СТАРТОВИЙ СЕМІНАР З РОЗРОБКИ НАВЧАЛЬНИХ ПЛАНІВ

27 квітня2021 р. завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, д.п.н., професор Лариса Сергеєва взяла участь в установчому вебінарі щодо розроблення освітніх програм врамках проєкту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», що проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Національним агенством Фінляндії з питань освіти (EDUFI).

Із вітальним словом до учасників вебінару звернулись: Ірина Шумік,генеральний директор директорату професійної освітиМіністерства освіти і науки України; Пяйві Лайне (Päivi Laine), пані Посол Фінляндії в Україні; Єнс Адам (Jens Adam), керівник Програми EU4Skills, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

Під час вебінару презентовано досвід Фінляндії щодо використання сучасних освітніх програм, розроблених на компетентнісній основі, а саме: Ханна Аутере (Hanna Autere), менеджер проекту (Національне агентство Фінляндії з питань освіти EDUFI), тема: «Фінська підтримка реформи П(ПТ)О в Україні»; Мерві Янссон (Mervi Jansson), ключовий експерт та головний виконавчий директор (Omnia Education Partnerships), тема: «Модульно-компетентнісний навчальний план: практичний досвід Фінляндії»; Іікка Упанне (Iikka Upanne), керівник групи з розробки навчальних планів, тема: «Роль структури навчального плану для забезпечення гнучкості».

Цікавий досвід фінських колег збагатить курси підвищення кваліфікації кафедри професійної і вищої освіти.