ГО «JUNIOR ACHIEVEMENT УКРАЇНА» ― СПІВПРАЦЯ З РОЗВИТКУ ТА ПОШИРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ТА ОСВІТЯН

11.06.2024 р. ректор університету Микола Кириченко та менеджер програм Громадської організації «ДжуніорАчівмент Україна» Єлизавета Міленіна підписали меморандум про співпрацю, де визнали відносини та напрями співробітництва між ГО «ДжуніорАчівмент Україна» та кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (завідувач – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва, координатор – доктор економічних наук, професор Дарія Басюк).

Спільна праця буде спрямована в інтересах взаємовигідного співробітництва, підготовки висококваліфікованих фахівців, розвитку нових освітніх проєктів у сфері підприємництва та управління особистими фінансами.

«JA Україна» є частиною Junior Achievement – міжнародної спілки некомерційних організацій, які понад 100 років допомагають молоді отримувати знання та навички, що необхідні для формування успішних суб’єктів всесвітньої економіки. Програми JA успішно розвиваються в 40 країнах Європи та більш ніж у 100 країнах світу, щорічно охоплюючи понад 100 млн молоді.