ЄДИНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНА - ЄС

7-12 травня 2018 року  у м. Вишнян (Республіка Хорватія) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Єдиний освітній простір Україна – ЄС».

Учасників конференції привітав мер міста Вишнян Анжело Матіч.

У пленарному засіданні взяли участь: Михайло Кужелєв, доктор економічних наук, професор кафедри Університету державної фіскальної служби України, Едуард Кунштек, доктор філософії, професор, університет м. Рієка (Республіка Хорватія), Марина Дей, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Петер Христов, доктор філософії, професор Варненського вільного університету імені Черноризця Храбара (Республіка Болгарія), Лариса Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Невенка Татковіч, проректор з науково-педагогічної роботи університету м. Пула (Республіка Хорватія), Марія Петрова, доцент Варненського вільного університету імені Черноризця Храбара (Республіка Болгарія).

У роботі секцій взяли участь понад 50 доповідачів, обговорено питання активізація співпраці між освітянською спільнотою України та держав-членів Європейського Союзу щодо вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів.

Учасники конференції відвідали декілька університетів Республіки Хорватія та Італійської республіки, отримали безцінні знання і досвід від представників вищого рангу наукової еліти, теоретичні та практичні поради з побудови успішної наукової кар'єри, ознайомилися із навчально-методичним забезпеченням навчального процесу університетів, дослідили досвід дистанційної освіти та проходження дистанційного навчального курсу, ознайомилися з віртуальними лекційними курсами викладачів університетів.

Учасники конференції й стажування отримали сертифікат європейського зразку за підписами організаторів та співорганізаторів конференції, а також англомовний додаток до нього за напрямом професійної діяльності учасника, відвідали об’єкти культурної спадщини народів.