ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІК НАВИЧОК – 2023 У ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ

21 листопада 2023 року відбувся міжнародний вебінар (Україна-Польща), присвячений Європейському року навичок в Україні – 2023 на тему «Коучингові технології розвитку недискримінаційних цінностей фахівців в умовах підвищення кваліфікацій: онлайн-презентація спецкурсу для системи післядипломної освіти фахівців».

Організаторами під егідою Національного агентства кваліфікацій виступили: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Український відкритий університет післядипломної освіти та Вища школа Humanitas (Польща).

Спікерами вебінару стали:

Олена Бондарчук, завідувач кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор психологічних наук, професор (Україна), яка висвітлила змістові аспекти спецкурсу, зокрема, зміст недискримінаційних цінностей фахівців і виклики сьогодення, які варто врахувати для розвитку таких цінностей в умовах BANI-світу.

Томаш Кук, повноважний представник ректора Вищої школи Humanitas, акредитований коуч Міжнародної федерації коучингу (PCC ICF) (Польща) і Наталія Пінчук, доцент кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат психологічних наук, доцент (Україна), які в інтерактивній взаємодії з учасниками вебінару презентували інструменти коучингових технологій, що дозволяють усвідомити базові недискримінаційні цінності кожного й окреслити шляхи їх саморозвитку.

У вебінарі взяли участь понад 100 науково-педагогічних і педагогічних працівників, слухачі курсів підвищення кваліфікації, здобувачі освіти, практичні психологи з усіх регіонів України, які по його завершенню практично одностайно висловили вдячність за змістовий і корисний вебінар для сьогодення та майбутнього.

Запис вебінару можна переглянути на YouTube каналі Університету за посиланням: https://youtu.be/hL5Mp-ne3rI?si=pmmAnoAWF_doihGY