КЕРІВНИКАМ ПРОФЕСІЙНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПРЕЗЕНТОВАНО НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ ПОСІБНИКИ

26 квітня 2016 р. у групі слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів професійної освіти – категорія заступники директорів ПТНЗ із начально-виховної роботи та соціальних питань (тьютор – старший викладач Вікторія Купрієвич) відбулася презентація навчально-методичного посібника «Якісна професійно-технічна освіта – соціально-вразливій молоді» авторів Л.М. Сергеєвої, Н.З. Софій.

У посібнику розглядаються теоретичні і практичні питання інклюзивної освіти як умови забезпечення якісної професійної освіти та подальшого кар’єрного успіху учнів із соціально вразливих груп населення, підготовки їх до самостійної трудової діяльності. Аналізуються нормативно-правові основи здійснення виробничого навчання в системі професійної освіти України.

Учасники презентації активно обговорювали організаційно-правові умови створення навчально-виробничих підприємств у ПТНЗ та їх необхідність в умовах гострого недофінансування навчальних закладів.

27 квітня 2016 р. групі слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів професійної освіти – категорія новопризначені заступники директорів навчальної та навчально-методичної роботи ПТНЗ (тьютор – доцент Юрій Красильник) презентовано методичний посібник «Професійні стандарти: теоретичні аспекти і методика» (Т.М. Десятов та ін.).

Викладачі кафедри здійснюють якісний науково-методичний супровід курсів підвищення кваліфікації, розробивши для керівних кадрів професійної освіти інноваційні спецкурси, тематичні дискусії, підготувавши 14 навчально-методичних посібників. Професійна освіта і навчання – майбутнє економіки України, педагогічні працівники професійних навчальних закладів в ЦІППО мають можливість удосконалювати навички, отримувати знання та мотивацію на подальшу творчу працю.

Всі слухачі безоплатно отримали навчально-методичні посібники.