КОЛЕКТИВ УМО ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДАМИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЧАСТІ В МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВКАХ

22 червня 2023 року на засіданні Президії НАПН України президент НАПН України Василь Кремень вручив колективу ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в особі ректора Миколи Кириченка нагороди за активну участь в освітянських виставках ‑ Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2023» (28-29 квітня 2023 року) та XIV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» (17-19 травня 2023 року).

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на XIV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» удостоєно Гран-прі «Інноваційна й наукова діяльність», що засвідчено відповідним Дипломом.

Колектив Університету у номінації «Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами під час воєнного стану» нагороджено золотою медаллю виставки.

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» нагороджено золотою медаллю в номінації «Траєкторія розвитку фахової компетентності педагога як змістовний інструмент безперервного навчання впродовж життя».

Науковці Університету на виставках на високому рівні презентували власні наукові здобутки, практичні напрацювання та науково-освітні кейси. Заходи, проведені науковцями ДЗВО «Університет менеджменту освіти», дали змогу представити кращі освітні практики, передовий досвід, сприяли створенню сприятливих умов для партнерської колаборації, налагодженню довгострокових результативних ділових відносин задля обміну й упровадження наукових, науково-технічних, освітніх результатів, цінностей і досягнень.

Науковців університету було також нагороджено іменними дипломами та сертифікатами авторів конкурсних робіт. Відзнаки працівникам Університету було вручено ректором Миколою Кириченко на засіданні Вченої ради університету 21 червня 2023 року.

Відзнаки отримали:

професори ‑ Наталія Муранова, Тамара Сорочан, Лариса Сергеєва, Зоя Рябова, Любов Карташова, Вікторія Виноградова, Валентина Іванова, Зінаїда Смутчак, Наталія Приходькіна, Олександра Брюховецька, Ірина Саух;

доценти ‑ Микола Кириченко, Олена Острянська, Тамара Пікож, Інна Отамась, Світлана Антощук, Марина Морозова, Олександр Мурашко, Оксана Ануфрієва, Ольга Постоєва, Оксана Іванилова, Наталія Сич, Лариса Піддубна, Тетяна Бурлаєнко, Тетяна Рожнова, Оксана Дубініна, Ганна Тимошко, Павло Калиновський, Тетяна Махиня, Володимир Івкін, Оксана Ковтун, Тетяна Волотовська, Андрій Гусєв, Леся Інжиєвська, Алла Вініченко, Галина Бережна, Надія Любченко, Володимир Мороз;

старші викладачі ‑ Ольга Астахова, Ольга Брусєнцева, Тетяна Мельник, Любов Мухіна-Чол;

запрошені спікери ‑ Ніна Ткаченко, Наталія Яловенко, Вікторія Алєксеєвець, Юлія Гонсалес, Людмила Лузан, Галина Литвинюк, Алла Літкевич, Оксана Михасюк, Оксана Барбазюк, Катерина Кащук, Олександр Шевченко, Валентина Бобир, Ганна Зварич, Віра Гуменюк, Галина Марчук, Людмила Колосова, Казімеш Пєшхала, Андрій Боровик, Ганна Матвєєва, Ярослава Стемковська, Ірина Галкович;

методисти ‑ Оксана Юрченко, Олена Бойко;

директор Центру міжнародного співробітництва та освітиСвітлана Грицай.

Щиро вітаємо колектив Університету з визнанням наукової та освітньої діяльності. Бажаємо миру, творчості, нових здобутків на шляху до перемоги! Так тримати! Все буде Україна!