НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНТСТВОМ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УСПІШНО АКРЕДИТОВАНО ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНУ ПРОГРАМУ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

26 березня 2024 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти прийнято рішення про акредитацію Освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня строком до 01 липня 2029 року.

Наявність акредитації свідчить про те, що якість освіти в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за цією освітньо-професійною програмою відповідає Стандарту вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» для другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У лютому 2022 року акредитаційна процедура за цією програмою була перервана у зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації на територію нашої держави. Повноцінне проведення акредитаційної експертизи відбулося з 30 січня по 01 лютого 2024 року за участю таких учасників експертної групи НАЗЯВО:

Рябцев Геннадій Леонідович, д.держ.упр., проф.;

Філіппова Вікторія Дмитрівна, д.держ.упр., проф.;

Марчак Тетяна Андріївна.

Експерти дуже уважно аналізували всі аспекти освітнього процесу і зробили низку висновків щодо сильних і сторін та недоліків, які слід усунути (ознайомитися з сертифікатом, висновками експертної групи НАЗЯВО та Галузевої експертної ради можна за покликанням: https://registry.naqa.gov.ua/#/op/39334).

Акредитація – це справа тривалого часу та спільних зусиль багатьох сторін – керівництва університету та інституту, вчених рад університету та інституту, гаранта освітньо-професійної програми, науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, стейкхолдерів.

Так, лише до акредитаційних процедур безпосередньо були долучені:

Керівники УМО

• Кириченко Микола Олексійович - ректор, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії;

• Муранова Наталія Петрівна - проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, д.пед.н., проф.;

• Отамась Інна Григорівна - проректор з наукової роботи та цифровізації, к.і.н., доц.;

• Супрун В’ячеслав Васильович - директор ННІ менеджменту та психології, к.е.н., доц.;

Керівники і працівники підрозділів УМО

• Безнос Олена Антонівна - завідувач відділу моніторингу якості освіти, ліцензування та акредитації;

• Грицай Світлана Юріївна - директор центру міжнародного співробітництва та освіти;

• Савченко Вадим Юрійович - директор центру інформаційно-цифрових систем та технологій;

• Андрій Анатолійович Семененко - провідний інженер інформаційно-телекомунікаційних систем Центру інформаційно-цифрових систем та технологій;

• Драгунова Віра Валентинівна – секретар приймальної комісії;

• Кемпе Вероніка Юріївна - директор наукової бібліотеки;

• Поліщук Тетяна Іванівна - завідувач відділу роботи з персоналом;

представники стейкхолдерів

• Боршуляк Лілія Петрівна, начальник управління – адміністратор управління (Центру) надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації;

• Мельник Тетяна Олександрівна, експерт з питань відновлення Асоціації міст України;

• Мельниченко Олександр Анатолійович, професор кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Харківського національного медичного університету, д.держ.упр., проф.;

• Монастирський Григорій Леонардович – професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету, д.е.н., проф.;

• Саламатіна Ганна Олексіївна, керуюча справами виконавчого комітету Боярської міської ради

Здобувачі вищої освіти

• Войніканіс-Мирський Ян Сергійович

• Климосюк Андрій Сергійович

• Слободяник Максим Володимирович

• Сошников Антон Олександрович

• Ягодіна Наталя Олександрівна

представники Студентської колегії та ради молодих учених

• Марчук Інна Володимирівна

• Бендас Діана Олександрівна

• Блощенко Вікторія Петрівна

• Веременко Єлізавєта Віталіївна

• Попов Дмитро Сергійович

випускники за цією освітньо-професіцйною програмою:

• Гусарчук Людмила Дмитрівна, 2020 р.

• Дяденко Михайло Васильович, 2022 р.

• Камінський Олександр Ігорович, 2023 р.

• Прокопова Валентина Валеріївна, 2023 р.

• Чумак Володимир Валентинович, 2021 р.

Станом на березень 2024 року Освітньо-професійну програму реалізує колектив кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, зокрема:

• Мороз Володимир Васильович - к.держ.упр., доцент, завідувач кафедри;

• Ковтун Оксана Анатоліївна - к.держ.упр., доцент, професор кафедри, заступник завідувача кафедри;

• Дегтярьова Ія Олександрівна - д.держ.упр. професор, професор кафедри, ГАРАНТ освітньо-професійної програми;

• Іванова Тамара Вікторівна - д.держ.упр. професор, професор кафедри;

• Казюк Яніна Мирославівна - д.держ.упр. професор, професор кафедри;

• Олійник Наталія Іванівна - д.держ.упр. професор, професор кафедри;

• Петроє Ольга Михайлівна - д.держ.упр. професор, професор кафедри;

• Бережна Галина Віталіївна - к.е.н., доцент, доцент кафедри;

• Воробйов Сергій Валерійович - к.держ.упр., старший викладач кафедри;

• Івкін Володимир Миколайович - к.психол.н., доцент, доцент кафедри;

• Мельник Юрій Віталійович - к.ю.н., доцент кафедри;

• Шмагун Антоніна Вікторівна - к.держ.упр., доцент, доцент кафедри;

• Мельник Тетяна Олександрівна – д.філос. за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», запрошений професор.

Щиро дякуємо і вітаємо усіх причетних зі спільним важливим результатом - акредитацією Освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня!