НАУКОВА БІБЛІОТЕКА БІНПО ПОПОВНИЛАСЬ НОВИМИ ВИДАННЯМИ ІЗ ПСИХОЛОГІЇ

21 жовтня 2024 року наукова бібліотека Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України поповнилась новими виданнями із психології. Це ініціатива науково-педагогічних працівників інституту, яка була приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек, що відзначався 30 вересня.

З метою більш активного збагачення фонду Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти проводяться традиційні акції дарування літератури.

Завдяки ініціативі колективу БІНПО фонд наукової бібліотеки поповнився новими навчальними посібниками, підручниками, збірниками навчальних програм, збірниками психодіагностичних методик, методичними рекомендаціями. Усього 31 екземпляр. Тематика видань різноманітна: сімейна психологія; загальна психологія; аналітична психологія; практична психологія; патопсихологія; психоаналіз; вікова та педагогічна психологія; робота із посттравматичним стресовим розладом; профілактика відхильної поведінки у військовослужбовців; медичні заходи з попередження пресуїцидальних форм поведінки;методика та організація наукових досліджень із психології;психосоматика, як ми можемо розуміти мову тіла; профілактики та вирішення конфліктів у сім’ях військовослужбовців; психологічні особливості криз підлітка; профілактики та вирішення конфліктів у сім’ях військовослужбовців тощо.

Дякуємо всім науково-педагогічним працівникам, які доєдналися до ініціативи.

Чекаємо здобувачів освіти, замовників освітніх послуг, викладачів ознайомитись із новими надходженнями.