Науковці кафедри – профтехосвітянам Чернівеччини

З 14 по 15 вересня 2023 року Науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти, завідувач – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва у співпраці з кафедрою філософії освіти дорослих, завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Просіна Центрального інституту післядипломної освіти університету на запрошення Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, директор – Світлана Микитюк, взяли участь у роботі онлайн-платформи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Чернівецької області «Організація освітнього процесу у ЗП(ПТ)О області в умовах воєнного часу (2023-2014 н.р.)».

У роботі п’яти логістичних онлайн студій взяли участь:

Лариса Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор ‒ «Професійний розвиток педагогічних працівників: структура і функції управління»; Марія Братко, доктор педагогічних наук, професор ‒ «Трансгресивність і освітня практика: інноваційні виміри діяльності викладача ЗП(ПТ)О в умовах невизначеності»; Інна Отамась, кандидат історичних наук, доцент ‒ «Формування національно-культурної ідентичності особисті»; Ольга Просіна, кандидат педагогічних наук, доцент ‒ «Роль навичок 4К у професійній діяльності та освіті»; Вікторія Купрієвич, кандидат педагогічних наук, доцент ‒ «Реалізація інклюзивної освіти та перспективи її розвитку в професійній освіті»; Оксана Кошіль, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри «Реалізація принципів безпечного освітнього середовища у ЗП(ПТ)О»; Людмила Антонюк, старший викладач кафедри «Інтернаціоналізація професійної освіти як складова Євроінтеграційної стратегії».

Зацікавлена аудиторія педагогічних працівників, змістовні виступи, науково-обґрунтовані висновки, креативні, професійні модератори. Вчимо – навчаючись!