НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ УМО – ЧЛЕНИ ПРЕДМЕТНИХ (ГАЛУЗЕВИХ) ЕКСПЕРТНИХ КОМІСІЙ ТА ЕКСПЕРТНИХ ГРУП

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 05.08.2022 року за № 700 «Про утворення предметних (галузевих) експертних комісій та експертних груп» науково-педагогічні працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України увійшли до складу предметних (галузевих) експертних комісій та експертних груп.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПЕДАГОГІКИ ТА МЕТОДИКИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Експертна група з педагогіки та методики початкової освіти

1. Махиня Тетяна Анатоліївна - професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент.

2. Муранова Наталія Петрівна - проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, професор кафедри професійної та вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ ТА ПРАВОЗНАВСТВА

Експертна група з громадянської освіти та правознавства

3. Драгунова Віра Валентинівна - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент.

4. Пугач Вікторія Геннадіївна - доцент кафедри менеджменту освіти та права, кандидат політичних наук, доцент ЦІПО,

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ІНФОРМАТИКИ

5. Касьян Сергій Петрович – доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій, кандидат педагогічних наук, доцент.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМЛИВОСТІ ТА ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

6. Бурлаєнко Тетяна Іванівна – завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент.

ЕКСПЕРТНА ГРУПА З ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМЛИВОСТІ ТА ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

7. Фещенко Олена Леонідівна - заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи ННІМП, кандидат економічних наук, доцент.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

8. Бондарчук Олена Іванівна (голова комісії) - завідувач кафедри психології управління ЦІПО, доктор психологічних наук, професор.

9. Прокопенко Олена Антонівна - старший викладач кафедри психології управління ЦІПО.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

10. Просіна Ольга Володимирівна - завідувач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО, кандидат педагогічних наук, доцент.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З РОЗГЛЯДУ ЕЛЕКТРОННИХ ПІДРУЧНИКІВ ТА ПОСІБНИКІВ

11. Антощук Світлана Володимирівна - завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно- комунікаційних технологій ЦІПО, кандидат педагогічних наук, доцент.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З МАТЕМАТИКИ

12. Дубініна Оксана Володимирівна – доцент кафедри публічного управління та проектного менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПРОФЕСІЙ ТРАНСПОРТУ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ

13. Самойленко Олексій Олександрович - доцент кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО, доктор педагогічних наук, доцент.

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА ЗМІСТУ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

14. Сергеєва Лариса Миколаївна - завідувач кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО, доктор педагогічних наук, професор.

15. Супрун В’ячеслав Васильович - професор кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО, кандидат економічних наук, доцент.

16. Самойленко Олександр Миколайович – завідувач кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІПНО, доктор педагогічних наук, доцент.

Вітаємо, шановних колег! Бажаємо плідної роботи, нових досягнень та звершень на благо процвітання освіти, Університету та України.

Крокуємо до перемоги разом!