НОВИЙ ІМІДЖ ПРОФТЕХОСВІТИ

17.02.2020 р. кафедрою професійної та вищої освіти ЦІПО розпочато курси підвищення кваліфікації для категорії слухачів «Заступники директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виробничої роботи» (тьютор-куратор к.п.н., доцент кафедри Вікторія Купрієвич, староста Надія Стецюк, ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»).

Профтехосвітяни із Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Черкаської, Чернівецької областей взяли участь у семінарі-практикумі «Управління інноваційними освітніми процесами як передовий досвід Київського професійного енергетичного ліцею» (директор Олександр Михальчук).

Слухачі взяли участь у круглому столі з теми: «Розвиток навчально-практичних центрів галузевого спрямування як важливого фактору забезпечення якості професійної освіти». Колеги із ЗП(ПТ)О Закарпатської та Черкаської областей поділились досвідом створення подібних центрів.

Київський професійний енергетичний ліцей презентував проект «Розвиток професійних компетентностей педагогічних працівників у контексті STEAM-освіти, шляхом досягнення «Цілей сталого розвитку».

Одностайна думка учасників – семінар-практикум був інформаційно насиченим, активним і практично орієнтованим.