Обговорюємо актуальні проблеми реформування Нової української школи

Кафедрою публічного адміністрування та менеджменту освіти ЦІПО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (завідувач проф. Н. І. Клокар) разом із Харківською академією неперервної освіти (ректор доц. Л. Д. Покроєва) 25 квітня 2019 р. проведено Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію«Розвиток інформаційної компетентності та медіаграмотності керівника Нової української школи в умовах післядипломної педагогічної освіти».

В рамках Українського відкритого університету післядипломної освіти за участю ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, департаменту науки і освіти Харківської обласної державної академії, закладів післядипломної педагогічної, вищої, загальної середньої освіти, науково-методичних центрів, районних методичних кабінетів Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької областей відбулося активне обговорення питань розвитку інформаційної компетентності та медіаграмотності керівника Нової української школи в умовах післядипломної педагогічної освіти.

Привітали учасників конференції ПОКРОЄВА Любов Денисівна, ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент; СОРОЧАН  Тамара  Михайлівна, директор ЦІПО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, виконавчий директор Українського відкритого університету післядипломної освіти, доктор педагогічних наук, професор.

КАШИНА Ганна Сергіївна, кандидат психологічних наук, науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України привітала учасників конференції та розповіла про створення Національної освітньої електронної платформи, яка має стати рушієм суттєвих змін в освітньому процесі та започаткувати ринок виробництва електронних підручників, продуктів, сервісів, сприятиме формуванню цифрової компетентності учасників освітнього процесу.

Актуальним питанням Нової української школи в умовах післядипломної педагогічної освіти були присвячені доповіді і виступи учасників конференції.

Модератором конференції МЕЛЬНИК Світланою Анатоліївною, кандидатом педагогічних наук, проректором з навчальної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», підведено підсумки конференції та запропоновано до розгляду та ознайомлення на сайті академії проект резолюції, матеріали учасників  конференції.

Висловлюємо слова подяки колективу КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», кафедрі соціально-гуманітарної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за плідну співпрацю з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

За наслідками обговорення підведено підсумки конференції та запропоновано до розгляду й ознайомлення на сайті Харківської академії неперервної освіти проект резолюції, матеріали учасників  конференції.

Обмін думками та висловлення конструктивних пропозицій проходили в атмосфері поваги і взаєморозуміння, насиченого професійного діалогу. Приємно, що маємо спільне стратегічне бачення питання підготовки нової генерації керівників закладів загальної середньої освіти. Працюємо разом!