ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

З 24 квітня по 28 квітня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 194 педагогічні працівники закладів професійної освіти Миколаївської, Полтавської, Донецької, Закарпатської областей.

Завершили організаційно-настановчий етап на курсах підвищення кваліфікації 63 слухачі (2 навчальні групи) за категорією  «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (63 особи) із 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської та Донецької областей.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації пройшли «Вхідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету з’ясувати очікування замовників (споживачів) та визначити рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 131 слухач (4 навчальні групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної)» освіти (70 осіб), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (61 особа), із 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської та Полтавської областей.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ІІІ (підсумково-рефлексійного) етапу пройшли «Вихідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету врахувати побажання та зауваги замовників (споживачів) та проаналізувати рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців в галузі П(ПТ)О.

27 квітня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти відбулась онлайн-зустріч Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні і виробничі технології» із педагогами професійно-технічної освіти Донецької та Закарпатської областей.

28 квітня відбувся захист випускних робіт. Членами комісії були 4 професори: Олександр Самойленко, Володимир Мандрагеля, Юлія Герасименко, Лідія Горошкова; 6 доцентів: Олена Юденкова, Світлана Швидка, Андрій Єрмоленко, Ірина Кучерак, Олег Фурс, Оксана Маслова; 1 старший викладач: Ілля Пахомов, 1 викладач: В’ячеслав Чертов.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Бажаємо нашим слухачам плідного цікавого та корисного навчання, а також запрошуємо до участі в заходах міжкурсового періоду!

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!