ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФРОБОТИ ТРИВАЄ

З 1 по 9 cерпня 2021 р. з метою організації профорієнтаційної роботи доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ДЗВО «Університету менеджменту освіти» НАПН України Сіданіч Ірина Леонідівна стала активним учасником заходів для освітян і педагогічних працівників міста Одеси.

Так, 3 серпня відбулася робоча зустріч з освітянами на платформі Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» ‑ дитячий заклад оздоровлення та відпочинку цілорічного функціонування, що підпорядковується Міністерству соціальної політики України. Генеральний директор Українська Валентина Вікторівна, перший заступник генерального директора Бездень Василь Максимович, начальник науково-методичного відділу Щубелка Наталія Володимирівнапідкреслили важливість профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю в дитячому закладі, запропонувавши підписати угоду про співпрацю з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» задля налагодження продуктивної співпраці.

А 7 серпня відбувся круглий стіл «Цінності – імунітет душі», в якому брали участь випускники магістратури «Християнська педагогіка» Подгаєць Олег Феліксович – магістр освітніх, педагогічних наук, член експертної групи комісії з етики/морально-духовного виховання при МОН України, викладач предметів духовно-морального спрямування; Сучок Віра Євгенівна – магістр освітніх, педагогічних наук, завідувач закладу дошкільної освіти № 4 «Казка» м. Южне Одеської області; Гузик Ольга Сергіївна – магістр освітніх, педагогічних наук, експерт комісії з етики/морально-духовного виховання при МОН України, педагог-психолог, викладач предметів духовно-морального спрямування школи М.П. Гузика м. Южне Одеської області; Новікова Дар’я Петрівна – директор Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія»; Унгурян Веніамін Акімович – депутат Одеської Обласної Ради, Голова депутатської групи «За духовність, моральність і здоров’я Одещини»; Денисенко Олександр Олександрович депутат Одеської Обласної Ради й інші освітяни.

9 серпня Сіданіч Ірина Леонідівна провела лекцію на тему «Інтеграція духовних цінностей у позашкільну освіту» для керівників гуртків та центрів позашкільної освіти і виховання за участю завідувача сектору позашкільної освіти, виховної роботи та молодіжної політики управління професійної та вищої освіти, молодіжної політики та організаційно-документального забезпечення Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Дмитрук Зої Анатолівни, аспірантки 4-го року навчання ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Учасники освітніх заходів отримали рекламні буклети й інформаційні матеріали про університет; фахові консультації щодо перебігу вступу до університету на всі рівні та форми навчання в цьому році; були запрошені на навчання. Адже другий етап вступної кампвнії-2021 стартує з 15 вересня 2021 року. Інформація для вступників: http://umo.edu.ua/applicants