ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ БІНПО У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

25-26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану».

Студентські наукові роботи, представлені на Всеукраїнський конкурс, спрямовані на вирішення проблем цивільної безпеки в умовах воєнного стану, містять елементи наукової новизни та практичної цінності з одного або декількох напрямів наукових досліджень.

Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, стимулювання інтересу здобувачів вищої освіти до науково-дослідної діяльності, формування наукового та професійного світогляду майбутніх фахівців, а також розвиток у молоді знань та навичок стосовно дій у кризових ситуаціях.

За підсумками Конкурсу наукова робота під шифром «Інфраструктура» відзначена дипломом ІІІ ступеня. Автор наукової роботи – Юлія Герасименко, здобувачка освітнього ступеня магістра спеціальності 073 Менеджмент (ОП «Управління навчальним закладом») Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України. Науковий керівник: Горошкова Лідія Анатоліївна, докторка економічних наук, професорка Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України (Horoshkova Lidiia, D. Sc. in Economics, as. professor Professor of the Department of Pedagogy, Psychology and Management).

Загалом під час конкурсу було заслухано понад 400 доповідей молодих вчених зі Словаччини, Чехії, Ізраїлю, Нігерії, Швеції, а також понад 50 закладів вищої освіти України.

Щиро вітаємо з перемогою Юлію Герасименко та її наукового керівника Лідію Горошкову та бажаємо нових наукових і творчих здобутків! Восьма перемога наших здобувачів на всеукраїнських та міжнародних конкурсах студентських наукових робіт ще раз підтверджує гасло Інституту: «БІНПО – це родина професіоналів, що дає старт новим можливостям і професійному розвитку».

Неймовірно пишаємось нашими студентами. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю зі створення умов задля творчого зростання обдарованої студентської молоді!