Підготовка до акредитації PhD програм

Завідувачка аспірантури та докторантури, доцент Оксана Ануфрієва; директорка Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доцент Тетяна Рожнова; гарант ОНП, професор Олена Алейнікова; директорка ННЦ ліцензування та акредитації, к.п.н. Віра Драгунова; доцент Тетяна Букорос, за ініціативи проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти», професора Наталії Муранової, 2 квітня 2021 року долучились до участі в on-line зустрічі «Акредитація PhD програм».

Організатор ‑ Сумський національний аграрний університет, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики та громадська організація «Інноваційний університет». Модератор ‑ професор Тарас Фініков.

Майже 1000 учасників зі всієї України разом із спікерами зустрічі мали можливість взяти участь у дискусії щодо особливостей застосування критеріїв при акредитації освітніх програм третього рівня (Олена Єременко, заступник голови НАЗЯВО); особливостей міжнародної акредитації освітніх PhD програм (Наталія Стукало, заступник голови НАЗЯВО); досвіду діяльності разових вчених рад та акредитації у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса (Тетяна Нагорняк, перший проректор); досвіду акредитації освітніх програм третього рівня у Сумському національному аграрному університеті (Ірина Скляр, завідувачка відділу забезпечення якості освіти).

Зустріч, що відбулася одночасно на платформі Join Zoom Meeting та каналі YouTube, було проведено на високому методологічному та науковому рівнях.

Дякуємо організаторам!

Переглянути матеріали можна за посиланням на каналі YouTube: