ПІДГОТОВКА КОНКУРЕНТОЗДАТНИХ ФАХІВЦІВ  ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ

ПІДГОТОВКА КОНКУРЕНТОЗДАТНИХ ФАХІВЦІВ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ

26 жовтня 2016 року за програмою Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» – 2016» відбувся круглий стіл «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців гірничого профілю в професійних навчальних закладах».

Модератор заходу, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва представила навчальний заклад-ініціатор круглого столу – Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей Дніпропетровської області (директор Вячеслав Сиротюк).

Наказом МОН України № 665 від 13.06.2016 р. «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня на базі Криворізьського професійного гірничо-технологічного ліцею», ПТНЗ надано статус експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня.

Інформацію про хід І етапу експериментальної роботидоповілазаступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, кандидат педагогічних наук Тетяна Стойчик.

У роботі круглого столу взяли участь: Нелля Ничкало, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України; Олександр Терентьєв, заступник директора з методичної роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, кандидат наук з державного управління;В’ячеслав Супрун, професор кафедри державної служби та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат економічних наук, доцент;Оксана Музика, методист Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею; Вікторія Купрієвич, аспірант,старший викладачкафедри державної служби та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України;

Дмитро Непомнящий,  викладач Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею;Ірина Тарасюк, стажист-дослідник,викладач Львівського державного коледжу  харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій;Олена Кантур,аспірант,викладач ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу»; студенти і викладачі Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, слухачі курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів та науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, численні учасники освітянського форуму. Всього близько 70 осіб.

Учасники обговорили шляхи оновлення змісту професійної освіти і навчання, впровадження інноваційних форм і методів формування конкурентоздатності фахівців гірничого профілю в професійних навчальних закладах України.