ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ з Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою

20 квітня 2021 року за ініціативи кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології відбулося підписання Угоди про співпрацю між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАНП України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою.

Формат зустрічі он-лайн не був перешкодою для створення урочистої атмосфери. У м. Києві зі сторони ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України присутніми були: Кириченко М. О. – ректор університету, член-кореспондент НАН вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих; Муранова Н. П. – проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор; Рожнова Т. Є. – директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент.

У Запоріжжі підписання угоди здійснювали: Старух О. В. –  голова Запорізької обласної державної адміністрації; Жук О. Ю. –  голова Запорізької обласної ради; Карташов Є. Г. – завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП та інші запрошені гості.

З промовою виступили: ректор університету Кириченко М. О., голова Запорізької обласної державної адміністрації Старух О. В., голова Запорізької обласної ради Жук О. Ю., які зазначили важливість виконання умов угоди задля реалізації стратегії розвитку університету, дієвої співпраці органів місцевого самоврядування та вищої освіти, реалізації державної політики в сфері освіти.

Учасники зустрічі плідно обговорили плани щодо подальшої спільної діяльності. Адже предметом угоди є здійснення безпосередньої наукової, освітньої та методичної співпраці сторін, спрямованої на об’єднання науково-практичного, освітнього, методичного та організаційного потенціалів у межах реалізації спільної діяльності. Впровадження багатопрофільної системи освітніх заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Дана угода сприятиме спільній просвітницькій діяльності, організації науково-практичних семінарів, круглих столів та конференцій, виданню спільних наукових журналів, науково-практичних і науково-методичних публікацій.

Інформаційну підтримку щодо проведення заходу буде здійснено Запорізьким обласним телебачення.