ПІЗНАЄМО ПРЕКРАСНЕ ТА ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО ТВОРЧОГО СВІТУ МИСТЕЦТВА

ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України» в межах освітньо-виховного процесу провадить відповідні заходи щодо самореалізації та розвитку талановитих освітян, залучення до прекрасного творчого світу мистецтва здобувачів вищої освіти, педагогічних працівників, науковців. Адже, навіть в умовах воєнного стану та певних обмежень, маємо вчитися, розвиватися, пізнавати нове, щоб ставати сильнішими, гідно тримати життєві удари, формувати безпечне та прогресивне майбутнє із новими підходами до розуміння того, що відбувається навколо.

Так, 06 березня 2024 року у співпраці з Київським міським Будинком вчителя, у холі четвертого поверху Навчально-наукового інституту менеджменту та психології (ННІМП) Університету презентовано виставку художніх робіт заступника директора з науково-методичної роботи, керівника гуртка образотворчого мистецтва «Ескіз» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва Таміли Новодворської під назвою «Живопис – мовчазна поезія, а поезія – звучний живопис».

На відкриття експозиції виставки завітали колеги, друзі, рідні, а також поважні гості. З вітальним словом виступили доктор філософських наук, професор, академік, президент НАПН України Василь Кремень; ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Микола Кириченко; директор Центру позашкільної роботи Михайло Герасимчук; головний спеціаліст Святошинської районної у м. Києві організації профспілки працівників освіти і науки України Тамара Мандрик; завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти ННІМП Тетяна Волотовська; особлива людина для нашої майстрині – екс-директор Центру позашкільної роботи Наталія Савенко.

Освітянку прийшли привітати колеги з Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва, співробітники апарату Президії НАПН України, викладачі та здобувачі вищої освіти ННІМП, працівники Київського міського Будинку вчителя на чолі з заступником директора Іриною Куневич та інші.

Таміла Новодворська презентувала на виставці найкращі свої роботи, про створення яких, вона розповідає з великим захопленням. Учасники виставки мали нагоду познайомитися як з автором, так і з її надзвичайним способом перетворення емоцій на твори мистецтва, які вражають щирістю почуттів, любові, добра, краси. У кожній картині відчувається індивідуальність художниці, власне бачення світу. Реалістичні пейзажі картин наповнені свіжим повітрям, світлом, душевним теплом, які авторка створювала на одному подиху, передаючи свої емоції та враження на полотні, надихаючись красою рідної Чернігівщини, де вона народилась.

До цього авторські виставки художниці були представлені: у Київському міському будинку вчителя, Національній науково-медичній бібліотеці України, Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого, Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського, Музеї Гетьманства, Козелецькому музеї історії ткацтва Чернігівщини.

Полотна художниці, безумовно, привертають до себе увагу здобувачів вищої освіти, викладачів, науковців, інших відвідувачів. Перший віце-президент НАПН України, головний вчений секретар Володимир Луговий; академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН України Петро Саух; проректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з наукової роботи та цифровізації Інна Отамась; директор ННІМП В’ячеслав Супрун; заступник директора ННІМП Станіслав Чебоненко; завідувачі кафедр ННІМП: публічного управління і проектного менеджменту Володимир Мороз; економіки, підприємництва та менеджменту Тетяна Бурлаєнко; педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Тетяна Волотовська; професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту Ія Дегтярьова, методист навчально-методичного відділу ННІМП Ганна Вишневська – з приємністюподілилися своїми враженнями від виставки та спогадами про власні творчі здобутки.

Цікава експозиція картин викликала багато питань, які учасники презентації мали можливість задати особисто художниці. Присутні висловили слова величезної вдячності Тамілі Новодворській, Василю Кременю, Миколі Кириченку,працівникам ННІМП та Київського міського Будинку вчителя за можливість доторкнутися до світу мистецтва.

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України презентуватиме виставку художніх робіт Таміли Новодворської до 03 квітня щоденно (з 10:00 до 17:00) за адресою: вул. Січових Стрільців, 52-а, ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, 4 поверх.

ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України завжди радий зустрічі з творчими особистостями та гостями Університету.

Чекаємо Вас на виставці!