ПОЛЕГШУЄМО ПЕРЕВІРКУ НА ПЛАГІАТ РАЗОМ З UNICHECK

18 травня 2021 року науково-педагогічні працівники та адміністрація Науково-навчального інституту менеджменту та психології стали учасниками онлайн вебінару «Полегшуємо перевірку на плагіат разом з Unicheck», під час якого було розглянуто важливі кроки, що полегшують перевірку текстів на наявність запозичень та плагіату, а також презентовано онлайн інструменти забезпечення академічної доброчесності у вищих закладах освіти. У вебінарі прийняло участь більше, ніж 380 учасників із різних навчальних закладів та регіонів України.

Спікери заходу:

Андрій Сідляренко – експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна виступив із доповіддю «Академічна доброчесність на 100%»:

• Академічна доброчесність ⇏ перевірка на плагіат;
  • Чим корисна комунікація між автором і, тим, хто перевіряє роботу;
  • Кому довірити управління процесом антиплагіатної перевірки в університеті;
  • Хто має бути залучений до забезпечення академічної доброчесності.

Наталія Солоп – провідний менеджер по роботі з клієнтами в Unicheck виступила з доповіддю «Навчатись та перевіряти тексти онлайн»:

• Які види облікових записів існують і як розподілити сторінки для перевірки між усіма охочими;
  • Процес легкої перевірки тексту на наявність запозичень;
  • Які налаштування сервісу потрібно враховувати та чому;
  • Функції звіту подібності;
  • Як використовувати Moodle для перевірки текстів на плагіат.

Усі учасники зможуть пройти тест та отримати сертифікат від Unicheck про проходження вебінару.