ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ: КОУЧИНГОВІ ІНСТРУМЕНТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ: КОУЧИНГОВІ ІНСТРУМЕНТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

20 квітня 2022 року відбувся третій із серії вебінарів «Психологічна підтримка особистості в умовах війни» у рамках акції Українського відкритого університету післядипломної освіти, Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Переможні обрії освіти». У вебінарі взяли участь понад 160 освітян, психологів, науковців з усіх регіонів України та Польщі.

Організаторами виступили: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН УКРАЇНИ, Центральний інститут післядипломної освіти, Україна, Вища школа лінгвістична в Ченстохові, Польща, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Український відкритий університет післядипломної освіти, Українська асоціацій організаційних психологів і психологів.

Основна проблема для обговорення: коучингові інструменти психологічної підтримки в умовах війни

Спікерами вебінару стали: 

Томаш Кук, проректор з міжнародної співпраці Вищої Школи Лінгвістичної в Ченстохові, сертифікований коуч ICF (PCC), Польща, який детально висвітлив покроковий процес використання коучингових інструменти для усвідомлення й прийняття себе в новій реальності – реальності війни, а також вироблення шляхів розвитку для наближення перемоги над власними обмеженнями та перемоги всієї України.

Наталія Пінчук,доцент кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «УМО», кандидат психологічних наук, доцент, яка на власному досвіді проілюструвала можливості використання коучингових інструментів у контексті теми вебінару

Трансляція вебінару одночасно з роботою на платформі ZOOM здійснювалася на каналі YouTube ДЗВО «УМО». Запис за посиланням: https://youtu.be/Qvi2ORimLVE

Наступний, третій вебінар 27 квітня 2022 року буде присвячений обговоренню технології психологічної підтримки в умовах війни, зокрема, особливостей корекції психічного стану зовнішніх мігрантів через непрямі методи, роботи стабілізаційних групи та інших активностей для студентів і викладачів під час війни та інше.

Слідкуйте за оголошеннями на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України: http://umo.edu.ua/

Разом до перемоги!