Ректор Університету менеджменту освіти  Кириченко М. О. привітав новообрану Голову студентського самоврядування

Ректор Університету менеджменту освіти Кириченко М. О. привітав новообрану Голову студентського самоврядування

16 листопада 2020 року у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбулися чергові вибори Голови Студентської колегії Університету у дистанційному режимі.

Студентська центральна виборча комісія Університету підвела підсумки та проінформувала Ректора щодо результатів голосування.

За результатами таємного голосування здобувачів вищої освіти 84,1% виборців підтримали кандидата Чепенко Є. С.

Ректор Університету Кириченко М. О. привітав новообрану Голову студентського самоврядування та побажав Єлизаветі плідної роботи, натхнення, здійснення усіх творчих задумів, успішної командної роботи, а також висловив подяку Студентській центральній виборчій комісії Університету за відповідальне ставлення до організації виборчого процесу.