РЕКТОРА ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» МИКОЛУ КИРИЧЕНКА ВІДЗНАЧЕНО ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ ДО ДНЯ НАУКИ

Указом Президента України № 338/2024 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Миколу Кириченка відзначено державною нагородою «Заслужений працівник освіти України».

Колектив Університету сердечно вітає Миколу Олексійовича з високою нагородою та визнанням багаторічної праці на освітянській ниві!

Вельмишановний, Миколо Олексійовичу! Зичимо Вам, як лідеру Університету менеджменту освіти, міцного здоров’я, невичерпного натхнення у нових починаннях, життєвої наснаги, довгих років творчої праці, щастя й благополуччя, нових наукових звершень в освіті та науці на благо України, заради Миру та Перемоги!

Нехай Божа опіка, віра, надія й любов завжди крокують поруч з Вами!

З щирою повагою колектив ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.