РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ «ЛІДЕРИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»

01 березня 2023 року в Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України розпочала роботу Школа професійного розвитку «Лідери загальної середньої освіти» (Школа лідерства) семінаром-презентацією.

Слухачами Школи лідерства, як форми підвищення кваліфікації, є керівники і педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області. Ця інноваційна форма підвищення кваліфікації реалізується у співпраці з відділом освіти Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області (начальник відділу – Наталія Рохманюк), Всеукраїнською інноваційною освітньою платформою «Сходи в майбутнє» і Коаліцією «Гостомельщина – простори мрій» (лідер інноваційної освітньої платформи «Сходи в майбутнє» й координатор Коаліції – Ігор Найда, кандидат медичних наук).

Програму Школи лідерства від Університету менеджменту освіти та Центрального інституту післядипломної освіти презентували: Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор; Тамара Сорочан, директор ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор; Зоя Рябова, завідувачка кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор; Надія Любченко, доцент кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, координатор Школи лідерства.

Серед запрошених гостей ‑ лідер інноваційної освітньої платформи «Сходи в майбутнє», кандидат медичних наук Ігор Найда, який привітав учасників заходу і висловив побажання, що навчання працівників освіти у Школі лідерства сприятиме післявоєнній відбудові Гостомельської громади.

Організаційний та науково-методичний супровід навчання слухачів Школи лідерства, яке відбуватиметься за моделлю накопичувальної системи організації освітнього процесу, здійснюватимуть кафедра менеджменту освіти та права ЦІПО (завідувач – Зоя Рябова), навчальний відділ ЦІПО (завідувач – Наталія Гордієнко), відділ науково-методичного забезпечення відкритої освіти ЦІПО (завідувач – Тетяна Шеремет).

Програма курсів передбачає широкий спектр кластерної взаємодії організаторів Школи лідерства з органами управління освітою різних областей, центрами професійного розвитку педагогічних працівників, громадськими та приватними інституціями заради забезпечення професійного розвитку освітян Гостомельської селищної територіальної громади в контексті завдань державної політики в умовах воєнного часу.

Також для слухачів Школи лідерства директором ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктором педагогічних наук, професором Тамарою Сорочан та заступником директора ЦІПО, кандидатом педагогічних наук, доцентом Ларисою Оліфірою, було проведено лекцію «Чинники професійного розвитку педагогів в освітньому середовищі НАПН України та Університету менеджменту освіти» в Online-дискурсі «Консолідоване лідерство УМО».

Тримаймо освітній фронт!

Разом переможемо!