СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ВІД ОСВІТЯН ДОНЕЧЧИНИ

На ім’я ректора ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України академіка В.В. Олійника надійшов лист зі словами вдячності від директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Н.В. Оксенчук щодо акції по безоплатній передачі навчально-методичної та української художньої літератури учням ПТНЗ області науково-педагогічними працівниками кафедри державної служби і менеджменту освіти ЦІППО (завідувач кафедри професор Н.Г. Діденко).

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області (директор Е.В. Гончаров) окремо відзначили подяками громадську ініціативу доктора педагогічних наук, професора Л.М. Сергеєву та активну участь у зборі української художньої книжки кандидата педагогічних наук, доцента кафедри С.І. Синенко.